חוג תיאטרון

בהדרכת גילי בר 050-6386869

שמי גילי בר, בעלת תואר ראשון בתיאטרון ובהוראה מטעם אונ' חיפה. בשבע השנים האחרונות מלמדת תיאטרון בבית ספר לאומנויות, כיתות א'-ו' ומזה כעשור עובדת כמנחת תיאטרון קהילתי, מורה ובמאית בחוגי תיאטרון לילדים ונוער.

בואו להיות במרכז! אני מאמינה כי כל העולם במה וכי לכל ילדה וילד הזכות להיות במרכזה. כילדה וכנערה התיאטרון היווה עבורי בית שני בו יכולתי להיות כל מה שרק דמיינתי וחלמתי. דרך המשחק יצאתי להרפתקאות, ביקרתי בארצות וטיילתי במחוזות רחוקים ובתקופות שונות בהיסטוריה. הכרתי חברים חדשים ,חלמתי, צחקתי, התרגשתי ושוב חלמתי. בשבילי התיאטרון תמיד היה המקום אליו רציתי לשוב וזו החוויה אותה אני מבקשת להעביר לדורות הבאים הגדלים כאן. כל הקבוצות בתיאטרון מעגלים מתמקדות בהעצמה אישית ובפיתוח עולמם הפנימי והרגשי של כל ילדה וילד.

כתות אב:  

הכרות ראשונית עם קסם התיאטרון והקניית מושגי יסוד כגון: במה,שחקן וצופים. נעבוד דרך משחקי תיאטרון ומשחקי דמיון, ניצור בקבוצה, נשתמש באביזרים, תלבושות ,חפצים,מוזיקה וסיפורים.

כתות גו:

נרחיב את  ההיכרות עם מושגים שונים משפת התיאטרון:דמות,קונפליקט,רצון ומעצור. הכרות עם המושג 'קיר רביעי'  חקירת עולם החושים והרגשות ותרגומם לעבודתו של השחקן.עבודה עם פארנטר דרך תרגילי אילתור. עמידה מול קהל ותרגול טכניקות משחק לעבודה מסוגננת על דמויות. תרגול יסודות המשחק והעמקת ההכרות עם שפת התיאטרון והתמקדות במושג "דרמה". נתמקד במושג קונפליקט כמרכיב משמעותי בדרמה ותרגול משחק בסצנות. פיתוח יכולות התבוננות, הקשבה וריכוז. נלמד על המסכה ועל עקרונות המשחק עם מסכות.

  • החוג יתקיים באולם הקהילה, במרכז קהילתי.
  • עד סוף חודש יולי 2022.

לא רואים את טופס ההרשמה?

לא רואים את טופס ההרשמה?